Şirketimiz Lal Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş., 1996 yılında Ankara'da kurulmuştur. 2007 yılında, Sermaye Piyasası Kurulu’nun Seri:VIII, No:35 sayılı 'Sermaye Piyasası Mevzuatı Gayrimenkul Değerleme Hizmeti Verecek Şirketler ile Bu Şirketlerin Kurulca Listeye Alınmalarına İlişkin Esaslar Hakkında Tebliğ' çerçevesinde, Kurul Karar Organı'nın 21.09.2007 tarih ve 34/982 sayılı toplantısında, gayrimenkul değerleme hizmeti vermek üzere listeye alınmıştır. 2011 yılında da Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK) lisansını ve ISO 9001 Kalite Yönetimi belgelerini almıştır. Bugün arazi, arsa, konut, villa, işyeri, bina, alışveriş merkezi, fabrika, otel, tatil köyü, akaryakıt istasyonu vb. birçok gayrimenkulün değerlemesinde görev almış, deneyimli bir kadroya sahip olan

 

 

 

Lal Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş.; Ankara'daki merkezinin yanı sıra, İstanbul, İzmir, Eskişehir, Antalya, Şanlıurfa, Konya ve Hatay şubeleri, Adana ve Bursa iletişim büroları ve ülkenin her yerinde bulunan sözleşmeli değerleme uzmanları ile tüm Türkiye'ye hizmet veren bir firmadır.

Lal Değerleme A.Ş., kurumsal yapısı gereği sektöre hizmet eden öncü kuruluşların üyesi olup, çalışmalarında aktif olarak rol almaktadır. Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği (TDUB), Lisanslı Değerleme Şirketleri Birliği (LİDEBİR), Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) ve Ankara Ticaret Odası (ATO) bu kuruluşlardan bazılarıdır.

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ EBRU ÖZ'ÜN MESAJI

2018 yılı itibari ile sektörün ivme kazanmasını sağlayacak çalışmaların başarılı olacağını ve gayrimenkul sektöründeki büyüme rakamlarının istenen seviyeye geleceğini ümit ediyorum. Kentsel dönüşüm projelerinin bu büyüme sürecine olumlu yönde büyük katkıları olacağına inanıyorum.

Ülkemizin refah içinde bir gelecek yaşaması, bütün insanlık için barış, sevgi, huzur ve mutluluk dolu bir yıl olması dileğiyle herkesin yeni yılını kutlarım.

 

Son Haber

Bulunduğunuz Yer  : Ana Sayfa